pondělí 21. října 2013

Cestou knižní zpívám si jen (1)


Meme z mé dílny, jehož cílem je zveřejnit nějaké místo z knihy a říct na něj svůj názor.Dnes jsem si vybrala něco svého, abych vám to trochu přiblížila.

Nightmare: Prokletá

Jak už někteří víte, jedná se o můj "debut", který by snad v nejbližší době mohl vyjít. Má 316 stránek, pro ty, co by to chtěli vědět ;) A tato kniha se odehrává na dvou místech.
Země
Nightmařin domov. Vše při starém, jak to známe my. Jelikož se kniha odehrává teprve v blízké budoucnosti, tak je opravdu všechno stejné, nelétají žádní ufoni ani nás nenahradili roboti. Země, odkud Nightmare pochází, schválně není zmíněná, ať si každý vybere, jakou chce :)
oranžová Hvězda
Tato hvězda je dějištěm celé knihy, na Zemi jsme vlastně tady deset stránek, možná o trochu víc. Ze Země je vidět jako maličká oranžová hvězdička, je to něco jako malá planeta a na ní se dá žít. Má jen slaboučkou oblohu, takže můžete vidět i vesmír.
A kdybych si měla vybrat, kam bych šla?
Ráda bych zakusila oranžovou Hvězdu, ale samozřejmě s jinou vládou, než jakou má. Myslím, že by to mohlo být docela zajímavé. A navíc, historie je tam víc než dost. Tak co, fandové dějepisu? ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář! ♥