čtvrtek 30. června 2016

Unboxing #3


Plamínci, končí červen! Před námi školou povinnými jsou dva měsíce naprostého klidu a prázdného místa v mobilu, které zabíral budík!
Ale abych byla férová, je mi fakt divně, že teď šedesát dnů nebudu vstávat na vlak a nepojedu do školy. Za ten rok jsem si na tu třídu zvykla natolik, že je to prostě nepředstavitelný.
(Jsou prázdniny. Však já si hned zítra zvyknu.)

K vysvědčení samozřejmě patří i dárečky! Já to stejně jako na pololetí stáhla na čtyři dvojky - víte co, větší sleva v Dobrovském za vyznamenání prostě stojí :D Tenhle článek je ale o dárku od rodičů, který jsem si vybrala na Albatrosmedia. Zkrátka, kdo by odolal slevám za vysvědčení.


Volba byla jasná a prokecla jsem se na Facebooku. Kdo mě nestalkuje, nepřišel o překvápko. :D


Adresa byla stejně tak rozmazaná, že byste ji nepřečetli, ale stejně. Mimochodem, stáhla jsem si Avengers Academy a teď na té hře totálně ujíždím :D


Snažila jsem se to rozervat tak, že jsem si rozdrápla kůži (šikovná Adelle), takže mi nezbylo nic jiného než poraženecky sáhnout po nůžkách. I tak to ale byl trochu problém, holt jsem se z toho vyhrabala a vykouklo na mě tohle.


Kdo by ovšem čekal, že po rozmotání to spatřím znovu. V Albatrosu mají asi rádi matrjošky.


Ale nevzdala jsem se, zařvala Avada kedavra (snad to neslyšeli na Ministerstvu) a tadá! Dcera je na světě!


Já se na tu obálku prostě nemůžu vynadívat. To pozadí s tím stříbrným čímsi! ♥ Prostě jsem se zamilovala. Mohla bych půl hodiny sedět a zírat na ni a nenudila bych se.


Celá série pěkně pohromadě.


A ještě jednou. :D Té knížky se prostě nemůžu nabažit.

Četli jste už Dceru? Na Eadlyn jsem slyšela až moc nepěkné ohlasy, tak jsem zvědavá :D Jinak jsem si dneska taky vyrazila do Šantovky, protože slevy v Dobrovském, nad kterými jsem áchala už na pololetí, a konečně jsem si koupila třetí díl Školy dobra a zla. Tak se těším. :3

A co si za vysvědčení vysomrujete vy? :))

14 komentářů:

 1. Dceru čtu právě teď, koupila jsem si jí na v pondělí na školním výletě v Praze. Myslím, že bych ji byla schopná slupnout za den, ale hezky si jí šetřím. Eadlyn je sice dost otravná, ale jinak je to super stejně jako první tři díly.
  Protože jsem na gymplu a teď i v pololetí jsem měla samé výborné, tak jsme od školy dostali poukaz na 500 kč do knihkupectví. Asi si koupím Winter od Marissy Meyer a Šťastně až navěky od Kiery Cass. Ale v srpnu má vyjít nové album Lindsey Stirling a v tom knihkupectví mají i CD, takže možná si koupím to.
  Jinak od rodičů jsem dostala naprosto boží obal na knihy :-) .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, nakupování na výletech, to je taky super :D Ty jo, na gymplu samý? Já si obě pololetí držím čtyři dvojky a jsem za to ráda :D To gratuluju! Lindsey je skvělá, ale Šťastně až navěky... :D

   Vymazat
  2. Já jsem teprve na malym gymplu, jakoby v sedmičce. Ale čtyři dvojky jsou taky skvělý, gratuluju :-D

   Vymazat
 2. Snad se ti Dcera bude libit, me nadchla i kdyz tam byla malickost ktera me vytacela, ale hold s tou veci se neda nic delat:) Ale i tak ji hodnotim velmi kladne!

  Jelikoz ja uz vysvedceni nedostavam a za dokonceni rocniku vysoke mi nikdo nic nekuouje, tak nic nevysomruju, ani nemam od koho :D ale jako odmenu za zkousky, jsem si na zacatku cervence koupila Dceru, komix nezadana a knihu Poslouchej! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je super, už se na ni hrozně těším :D
   Však koupit si dárek sama je nejefektivnější řešení :D Komiksy jsem už dlouho nečetla, jak mám teď jen mangy, je pro mě problém to číst tak, jak se to má :D

   Vymazat
 3. Nádherné obaly. O těchto knihách jsem hodně četla, ale není to můj šálek čaje.
  Taky mám na blogu unboxing :-)
  Www.siraelxy.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Také jsem si ji objednala a zrovna dnes přišla (společně ještě s dvěma dalšími, ale... :D) :3
  Přeji pěkné čtení :)

  OdpovědětVymazat
 5. Dceru zrovna také čtu a mě se ohromně líbí! :) Jinak gratuluji k parádnímu vysvědčení! :)

  http://boook-planet.webnode.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) Mám za sebou asi čtyři kapitoly a jo, Eadlyn mě hrozně štve, ale je to pořád boží :D

   Vymazat
 6. Nečetla jsem ani jednu knížku ze série a už to mám sakra dlouho v plánu, tak snad to někdy vyjde :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aneb nekonečný to-read list, co? :D Selekce je báječná série, určitě to vyjde :D

   Vymazat
 7. Krásné přírůstky, Selekce je super počtení :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥