čtvrtek 12. prosince 2013

Hlasujte pro naši mandalu!

Ve výtvarce jsme si jednu hodinu začali dělat mandaly, a pak přišla učitelka s tím, že to je do charity na jeden web, že se bude hlasovat o 50 nejhezčích... a logicky tedy na naši třídu přišel úkol něco takového "vytvořit". Ty uvozovky tam jsou schválně, však víte proč.
Naše skupinka holek se rozhodla, že vytvoří takzvané "rozbité zrcadlo". Má jít o strom se zapadajícím sluncem v pozadí. Nejdřív jsme to nakreslily, pak vystřihly a nějak poskládaly dohromady. Jak je vidět, začátek byl bezva, ale jakmile jsme se zamotaly do nebe a větví...
 
Nevyhrabaly jsme se ven! :)
 
A podle toho to dopadlo. Ale, každopádně se naše mandala jako jediná z celé naší ctěné třídy dostala do soutěže, takže vás prosím o hlas!
 
Najdete ji na http://centrum-mandala.cz/mandaladetem/soutez/mandaly?name=&class=&school=Z%C5%A0+Mohelnice&=Vyhledat a klikněte na To se mi líbí u "roztříštěného stromu" (ano, hádáte správně, k tomuto obrázku mě inspirovala kniha Jsem roztříštěná) a pokud potřebujete i jména, tak hledejte Rosípalová Adéla, Horníčková Tereza, Sedláková Xenie, Jurásková Lucie 8. B. :)
 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář! ♥