čtvrtek 4. května 2017

Unboxing #7


Konečně je venku krásně, co? Ale my stejně zůstaneme s knížkou uvnitř, aspoň ti, co nemají zahradu...
Sice pilně šetřím na Svět knihy, ale protože existují kouzelné poukázky, dovolila jsem si objednat knihy. Dvě. Jenže toho počtu byly i poukázky, takže jsem musela udělat každou objednávku zvlášť. Jo, byly to nervy :D Balíky naštěstí přišly stejně, takže dneska rozbaluju dvakrát. Z Instagramu už víte, co mi přišlo za skvosty...Měla bych si začít ty fotky kontrolovat hned, jak je vyfotím, protože té rozmazanosti si vždycky všimnu, až když to sem nahrávám :D (Nebo to třeba kazí Messenger. Pitomý nefungující mobily.) Jeden balík byl větší než druhý, takže mě fakt zajímalo, jestli to je takový obr, a se ségrou jsme uzavíraly sázky, kde je co. (Vyhrála jsem, mimochodem.)

 

Ještě pár detailů balíků... ta fotka baliče se mi fakt líbí. Vůbec celý styl Martinusu se mi líbí. Je to daleko víc osobnější než jinde a vždycky z toho mám dobrý pocit.


Jako první jsem se vrhla na menší balík. Skrze karton už vykukují hlavní postavy...


Clay Jensen a Hannah Baker v plné parádě, aktuálně zamilované 13 Reasons Why! Minulý týden jsem zkoukla celý seriál a bylo to prostě boží. Přemýšlela jsem, co si objednám, a sotva se ve vyhledávači objevilo tohle, neváhala jsem. Ještě dneska snad dočtu Divergenci a vrhnu se na to. :3


Součástí typická martinusácká záložka, ale mile mě překvapily samolepky. Pořád váhám nad tím, kam to viditelně nalepit, tak se zatím kochám jen pohledem :D


Přišla řada na větší balík...


Nechápu, proč se mi to tak blbě ořízlo, ale nějaký ten karton pod tím ještě vidět je :D Druhou objednanou je Probuzení Simona Spiera. Takovéhle knížky prostě můžu a prý to je naprosto dokonalé. Četla jsem pár ukázek a už z těch si myslím, že mě to bude bavit, a to hodně.

 

Jo, obě vypadají prostě božsky.


Adelle a její detaily...

  

A 13 Reasons Why má uvnitř fotky ze seriálu. Přesně proto taková vydání žeru. Alexe tam mám jen dvakrát, ale co už...

Četli jste jednu z nich? Fakt je Simon tak boží? :D Nebo jste viděli seriál 13 Reasons Why? :)

7 komentářů:

 1. Moc pěkné kousky :) Na 13reasons why se také chystám, jak na seriál, tak i na knihu :) Hezké čtení :)

  OdpovědětSmazat
 2. Četla jsem obě...13 reasons why je úžasný, hlavně ten seriál, jelikož tam dali prostor všem postavám...A Simona žeru. Kamarádka sice říká, že to žádný WOW není, ale já Simona zhltla a moc se mi líbil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně, jsem asi v půlce knížky a strašně mě mrzí, že tam není to tajemno kolem postav, co se drželo v seriálu... tak to jsem ráda, už se na něj těším :))

   Smazat
 3. Simon me taky zajima, snad ho nekdy poridim :-)

  OdpovědětSmazat
 4. Krásné přírůstky! :)
  13 Reasons Why bych si chtěla pořídit v češtině, ale ta obálka je fakt příšerná :'(
  Užij si čtení! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To tedy, na to bych nesáhla ani ve třinácti :D CooBoo chystá nové vydání se seriálovou obálkou :) Díky, už mám obojí přečteno :D

   Smazat

Děkuji za každý komentář! ♥